Gümrük Hizmetleri

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Uluslararası Karayolu, Havayolu ve Deniz Yolu Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında Tüm Bilgilere Bizi Arayarak Ulaşabilirsiniz.

Gümrük Hizmetleri

Katırcı Lojistik’te, kurulduğumuz zamandan beri ve faaliyete başladığımız andan bu yana eksiksiz bir hizmet anlayışı ile çalışan organize bir kurum olarak hareket ediyor, paydaşlarımızın tüm taşıma ihtiyaçlarını olabilecek en efektif şekilde karşılıyoruz.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla taşımacılık hizmetlerinin yanında sunduğumuz gümrükleme yönetimi ile de ticarete hız kazandırıyoruz.

Gümrükleme Hizmetlerimiz

Alanında profesyonel ve uzman ekibimiz ile lojistik süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm gümrük işlemleri, GTİP (Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu) tespiti ve ön müsaadelerin alınması süreçlerinde bürokrasiye uygun hareket ediyor, müşterilerimize zamandan tasarruf sağlıyoruz.

Mevzuatları yakından takip ediyor, kamu kurum ve kuruluşlarınca yapılacak incelemelerin takibini sorunsuz yönetiyoruz.

Müşterilerimizin gümrük süreçlerinde sunduğumuz sipariş ve stok takibi ve raporlama hizmetlerimiz ile hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

KDV ve ithalat vergisi yönetimi ile dahilde ve hariçte işleme izin belgeleri alımı ve takibi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin danışmanı olarak hareket ediyor, şeffaf ve dinamik bir hizmet sağlıyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşın