Proje Taşımacılığı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Uluslararası Karayolu, Havayolu ve Deniz Yolu Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında Tüm Bilgilere Bizi Arayarak Ulaşabilirsiniz.

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı konusunda profesyonel ekibimiz ve kuvvetli networkümüz ile müşterilerimize, isteklerine özel hizmetler sunmaktayız. Yüksek tonajlı ve geniş hacimli yüklerin taşınması sürecini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uzman ekibimiz ile tasarlayarak, hedef noktaya hızlı, güvenilir ve ekonomik taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Yüksek Standartlarda Hizmet Sunuyoruz

Proje taşımacılığında müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Aşağıdaki hizmetleri, yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini gözeterek gerçekleştiriyoruz:

  • Rafineri ve yakıt işleme tesisleri taşımaları,
  • Fabrika, enerji santrali ve boru hattı taşımaları,
  • Buhar ve gaz türbin taşımaları,
  • Ağır ve gabari dışı yük taşımaları,
  • Anahtar teslim proje çözümleri ve yönetimi…

Katırcı Lojistik olarak proje taşımacılığı hizmetleri kapsamında farklı yüklere uygun full & part charter gemi kiralamaları, intermodal & multimodal taşımalar, liman hizmetleri, elleçleme ekipmanları tedariki, yol izni ve eskort araç tedariki, projeye uygun depolama ve tüm katma değerli hizmetleri fark yaratan uygulamalar ile müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşın