Karayolu Taşımacılığı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Uluslararası Karayolu, Havayolu ve Deniz Yolu Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında Tüm Bilgilere Bizi Arayarak Ulaşabilirsiniz.

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin alt yapısı güçlü filolarından bir tanesi Katırcı Lojistik, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapıyoruz.

Sektörel Bazlı Taşımacılık

Karayolları taşımacılığında müşterilerimizin iş alanlarının genel taşıma ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıyla araçların filosu organize edilmiş bir hizmet sunmaktayız. Dünyanın bir çok bölgesinde karayolu ulaşımının olduğu tüm alanlarda Katırcı Lojistik A.Ş olarak faaliyet gösteriyoruz. Sektörel olarak ne kadar çeşitliliğiniz olursa olsun firmamız tüm hizmet alanlarında faaliyet göstermektedir.

Karayolu Taşımacılık Çözümlerimiz

Firma olarak karayolu taşımacılık çözümlerimiz aşağıdadır.

  • Hızlı Servis : Yük sınırlaması olmadan, komple veya parsiel yükleme ile kapıdan kapıya kadar hızlı servis imkanı sunmaktayız
  • Standart Hizmet: Belirtilen zamanda belirtilen fiyat uygulamasında standart tarifelerimiz üzerinden yaptığımız taşımacılık hizmetimizdir.
  • Ekonomik Servis : Hesaplı tarifemiz üzerinden belirtilen şartlarda verdiğimiz karayolu taşımacılık hizmetlerimizdir.
  • Özellştirilmiş Servis : Şartlarını sizin belirlediğiniz taşımacılık hizmetidir.

Hizmet Alanlarımız

Geniş çaplı filomuz ile Almanya, İspanya, Portekiz, Avusturya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İtalya, İsviçre, İngiltere, İrlanda, Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan, Slovenya, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan, Yunanistan, Arnavutluk, Karadağ, Makedonya, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan, Azerbeycan, Gürcistan, Fas, Tunus, Rusya, Ukrayna, Belarus’a kusursuz uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşın