MilkRun Taşımacılık

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Uluslararası Karayolu, Havayolu ve Deniz Yolu Taşımacılık Hizmetlerimiz Hakkında Tüm Bilgilere Bizi Arayarak Ulaşabilirsiniz.

MilkRun Taşımacılık

Katırcı Lojistik olarak sektörün gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ediyor, paydaşlarımızın isteklerine yönelik taşıma çözümleri üretiyoruz. Stratejinin  öneminin yüksek olduğu firma ve sektörlere ayrıcalıklı olarak gerçekleştirdiğimiz “Milk Run” lojistik çeşidi ile ekonomik lojistik desteği sunmaktayız.

Adını ABD’de süt dağıtımı ile alan Milk Run Taşımacılık, araç tarafından belirli bir program çerçevesinde çeşitli noktalardan aynı veya farklı yüklerin alınarak bir veya birden fazla noktaya teslim edilmesi ve teslimatlar sırasında boş kapların toplanması veya tüm teslimatlar tamamlandıktan sonra ters güzergâh izlenerek boş kapların toplanarak geri getirilmesi sistemine dayanıyor. Doğru ve hızlı planlama ile zamandan ve işgücünden tasarruf sağlayan Milk Run taşımacılık böylelikle süreci verimli hale getiriyor.

Milk Run Taşımacılık modeli ile önceden planlanan rotalama sistemi sayesinde müşterilerimizin sevkiyat ihtiyacını karşılarken, taşıma için kullanılan araçların kapasitelerinin en etkin şekilde düzenlenmesini ve sık yapılan sevkiyatlarda stok alanlarının daha efektif kullanılmasını sağlamış oluyoruz. Planlanan yükleme hatları ile her bir müşterimize belirlenen günler için sefer düzenliyoruz. Milk Run taşımacılık modeli ile ayrıca yükleme veya taşıma esnasında oluşabilecek hasarları önleme, üretici tesisinde yeniden kalite kontrol işlemini ortadan kaldırma, maliyeti azaltma ve üretimi hızlandırma avantajlar da sunuyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye Ulaşın